David Miscavige je squirrel –to říká L. Ron Hubbard

David Miscavige je squirrel –to říká L. Ron Hubbard

Blázni, kteří pracují pro Davida Miscavige, bombardují scientology neustálými požadavky na darování peněz. Na jeho soukromé detektivy, skryté kamery, na plýtvání zbytečnou tištěnou reklamou a na obrovské množství zbytečných knih posílaných knihovnám.

Tento druh šílenství se zřejmě nedá přehlédnout. Je tu však skrytější a zřejmě mnohem víc rozšířený aspekt finančních zločinů. Ten, který je hodně vidět v neustále rozesílaných e-mailech, které zvou na „ždímačku“ pro „ideální org“.

Podobně jako u LRH narozeninové hry nám podstrkují údajné citáty od LRH, aby ospravedlnili své aktivity, které jsou off-policy. Nejenže vzali citát a vytrhli ho z kontextu, ale citují ze SAMOTNÉ reference, která vysvětluje, jak peníze dávané za SLUŽBY následně platí za budovy a za vše ostatní (včetně všech aktivit, které na sebe bere IAS…). Zřejmě tím chtějí posvětit myšlenku, že každý by měl TAKÉ dávat peníze na „Idle Orgs“ (Idle=nečinný).

A tak, zatímco lovní tuleni (clubbed seals – což je připodobnění veřejnosti k bezbranným tuleňům, kteří se loví tak, že se jim odřízne přístup od vody a pak se bezbranní nemilosrdně umlátí holemi, ve scientologii byly udávány případy, kdy bylo lidem bráněno v odchodu z místnosti předtím, než zaplatili) stále platí ceny za služby, které jsou vypočítány s ohledem na potřebu zaplatit cenu budov, obrany, diseminace a humanitárních projektů, zároveň se jim lže, že LRH chtěl, aby za všechny tyto věci platili navíc k platbám za služby.

Níže přináším CELÝ text článku a to, co použili jako citáty, uvádím tučně. A ano, tyto citáty jsou VŠE, co použili jako ospravedlnění pro dávání peněz na ideální orgy.

A neexistuje ŽÁDNÁ jiná LRH reference, která by nahradila nebo zrušila „Co se za vaše peníze pořizuje“ (What Your Fees Buy) – naopak existuje několik, které ji opětovně prosazují.

To je věc, o které by měli být informováni všichni scientologové, kteří jsou on-line. Je to důkaz, vyjádřený přímo slovy L. Ron Hubbarda, že program „ideálních orgů“ a IAS jsou off-policy a squirrel podvod.

Rozhlašte to, kde můžete. Není to nijak složité. Je to tu černé na bílém (člověk by minimálně očekával, že cena služeb půjde dolů o cca 70 %, když už se to vše do ní nezapočítává…).

Pokud někdo skutečně duplikuje, co se v této referenci říká, nemůže dál pokračovat v podpoře supí kultury Davida Miscavige.

CO SE ZA VAŠE PENÍZE POŘIZUJE

L. Ron Hubbard

Zajímalo by mě, jestli jste se někdy pokusili odhadnout, kolik stojí přinést světu nový obor, udržovat ho čistý, na správné cestě, dosahovat pokroku a ubránit ho.

A v tomto smyslu, kolik myslíte, že organizaci stojí dodat jednu hodinu procesingu?

Vím, že by dianetické a scientologické služby měly být zadarmo, a přál bych si to tak.

Osobně jsem se v tom snažil v tomto duchu odvést svou práci. Žádný z výzkumů dianetiky ani scientologie nebyl ve skutečnosti zaplacen z peněz vybíraných organizacemi. Za výzkum jsem zaplatil sám pomocí svého psacího stroje. Od orgů se občas očekávalo, že za něj zaplatí, ale nikdy nezaplatily.

Mimo náklady výzkumu to bylo 13,5 milionu dolarů, které mi orgy dlužily za dodané služby, 10% (obvyklé autorské poplatky), přednášky, půjčky, věci placené z mého, nic z toho jsem si nevzal.

Dokonce i autorské poplatky z Knihy jedna byly dány orgům za jejich práci, ani na tomto bestseleru jsem nic nevydělal. Jeho paperbackové vydání je v USA opět bestselerem, ale ani tyto poplatky si neberu. I dnes si beru méně než staffáci a ti dostávají velmi málo.

A tak vaše platby za služby nejdou mně.

Člen Sea Orgu dostává jen asi 4 libry týdně plus pokoj a stravu. Naše lodě a stanice provozujeme s náklady, kterým by hospodářský účetní neuvěřil. A tak z vašich peněz dostávají velmi málo, i když nesou tíhu managementu čistých služeb.

Staffáci orgu na celém světě pracují za tak malý plat, že řídící pracovníci občas dostávají dopisy od jejich bytných s požadavkem, aby jim org zvýšil plat, aby mohli zaplatit nájem.

A tak z vašich plateb nedostávají moc.

Občas nějaký org nebo franšíza začne řešit vysoké platy. To jim rychle zatrhneme. Takže, pokud vaše peníze šly nějakou krátkou chvíli tímto směrem, rychle jsme to napravili, protože nad motivací penězi se mračíme jak bouřkový mrak.

Někteří chlapci na hraně dění vědí, že kdybyste měli naprostý monopol nad funkční mentální technologií na planetě, mohli byste vydělat miliardy. Proto jsou na „hraně“. Bráníme tomu, aby vaše peníze šly tímto směrem.

Kam tedy vaše peníze jdou?

                                                                         —–

Skupiny tzv. „duševního zdraví“ bojovaly od roku 1950 za diskreditaci dianetiky a scientologie a snažily se snížit její moc.

19 let tyto psychiatrické předvoje prováděly nepřerušenou skrytou utlačovatelskou operaci proti nám, s využitím svých lidí v tisku a ve vládě.

Proč? Měly strach, že díky nárůstu naší moci přijdou o snadno získávané vládní peníze a že selže jejich plán na svět v duchu Orwellova 1984.

Dokonce jsme se nepletli do jejich oblasti – duševně nemocných. Ale jejich strach byl tak velký, že ve snaze o naše zničení utratili obrovské prostředky.

Nejen, že víme kdo, proč a kde, a že máme plnou dokumentaci, ale také známe jejich špinavé záměry, které mají se světem. Část vašich peněz umožnila získání důkazů.

 Špatné zprávy v tisku, vyšetřování, zákazy, to jsou viditelné věci na povrchu. To jsou jejich otisky prstů.

Pod touto úrovní je to drsný boj, a to už 18 let.

Naši poradci pro tisk nám říkají, že o tom nesmíme mluvit, protože to „děsí veřejnost“.

Jsme v podivné pozici, kdy jsme zřejmě jednou skutečně efektivní bezpečnostní silou Západu. Zbytek dohromady nestojí za zlámanou grešli.

Pokud definice vládnutí zní udržovat klidný pořádek, ve kterém lze normálně žít a pracovat, pak s jistotou neexistuje žádná skutečná vláda.

A tak se část vašich peněz používá na zalátání způsobených škod, na pokračování navzdory útokům a na poražení akcí proti Západu prováděných smetánkou zlých hochů. Kdybychom neměli písemné důkazy, netroufli bychom si toto říct.

Dotáhnout věc k Nejvyššímu soudu USA, jak jsme to udělali, stojí peníze. A prostředky na právní obranu v asi tuctu zemí, to nestojí málo.

A tak část vašich peněz jde na to, aby zůstala dianetika a scientologie pro vás a pro svět dostupná.

Pracujeme velmi tvrdě, abychom udrželi technologii dobře dodávanou. Posadit dva lidi na rychlé letadlo a poslat je kolem půl světa, aby dali do pořádku supervizi případu a auditování v nějaké oblasti, abyste mohli mít znovu důvěru ve služby, které dostáváte, je pro nás jako nic.

Poslat nejvytrénovanější lidi ke zvládnutí ARC poruch dlouhého trvání v poli nebo na admin liniích nebo aby na jejich zvládnutí dohlédli, to je pro nás rutinou.

Vaše peníze podporují dlouhé a komplexní komunikační linie, s jejichž pomocí se můžeme rychle postarat o tech a o admin.

Část vašich peněz zase jindy šla na průzkum zaostalé země s cílem zavést rychlé vzdělávací postupy a dostat tak rychle obyvatelstvo z doby kamenné do přítomnosti. Byly tam také „Mírové jednotky“, s tučnými vládními fondy stavěly domy pro velké stavební firmy a s hezkým ziskem. Ale my, bez podpory, jsme začali s efektivní prací, kterou lidé opravdu potřebovali.

Malá část vašich peněz pozvedla oblast, kterou Američanům zničilo americké námořnictvo.

Malá část vašich peněz uzdravuje mnoho věcí po celém světě.

Ale největší část vašich peněz zůstává přímo ve vaší oblasti. Používá se k tomu, aby zpřístupňovala procesing a informace dalším lidem, jednak tím, že udržuje org v existenci, za druhé tím, že jim o nich dává vědět, a za třetí tím, že zajišťuje co v co největší míře, že trénink a procesing, který dostanou, bude standardní a efektivní.

Vaše peníze udržují nejbližší org naživu a funkční a oblast bezpečnou.

Není to snadné, když na nás opakovaně útočí.

Postupně, kousek po kousku, snižujeme tlak, kterému jsou naše orgy vystaveny. Zlí hoši postupně a jistě ztrácejí ve světě svou moc.

Kdybychom měli obrovské sumy vyčleňované na „duševní zdraví“ (které si oni obvykle strkají do vlastních kapes nebo s jejich pomocí ničí všechny ostatní), učinili bychom mnohem, mnohem větší postup. A také bychom nemuseli bojovat se lží, která se pomocí těchto peněz dostává do tisku a do vlády.

My ale dotace nedostáváme. Zdá se, že je dostávají jen ti, kdo zacházejí se smrtí.

A tak s použitím vašich peněz, které nám dáváte za služby, za trénink a procesing, vytváříme kousek po kousku oblasti duševního zdraví.

A jak se tyto oblasti rozšiřují a uvolňují clearing do společnosti, pokud budeme nadále bdělí a kompetentní, snad se postupně v jedné zemi, na jednom kontinentu a na dalších pospojují a my budeme mít čistší a duševně zdravější svět.

Vaše peníze podporují a dávají pokračovat té největší naději, kterou kdy člověk měl, a také orgům a také lidem důležitým pro jejich přežití a růst.

Vaše platby za služby hradí to, co stojí tuto práci vykonat.

Děkuji vám.

L. Ron Hubbard

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Důležité informace, Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s