Svět bez IAS

původně vyšlo 26. července 2014, Mike Rinder

„Výměna kapačky je v sobotu večer, nevynechej to, mohl bys upadnout do komatu reality.“

Dnešní blud. Psaný velkým písmem a vytrubovaný na všech nárožích.

Báječný život? Opravdu?

Tato paní nepije KoolAid*, má jí v přenosně kapačce a pere jí do sebe 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Jaký by byl svět, kdyby nebyla IAS?

Ahoj,

Už dost našich stafáků mělo to štěstí, že viděli aspoň část nového videa pro IAS shromáždění. Do jednoho byli naprosto unešeni opravdu neuvěřitelným úspěchem, který máme v boji proti psychiatrii, drogám a zločinu, a to ani nemluvím o všeobecném dobru prostřednictvím Cesty ke štěstí.

Co je ale daleko zajímavější, že pár stafáků poznamenalo: „Jaká by asi byla planeta, kdyby neexistovala IAS?“ Skvělá otázka, že?! Když se na to opravdu podíváte, rychle si uvědomíte, že bez IAS by byl svět, ve kterém žijeme, mnohem horší než dnes, většina populace by zřejmě brala psychofarmaka a, co je nejhorší, neměli bychom žádnou naději do budoucna. Viděli jste film „Báječný život“, kde Bedfordské vodopády vnikly do Pottersville, protože George Bailey „nikdy nežil“? Jistě máte tu představu, ale na chvíli se nad tím opravdu sami zamyslete a pak si dejte velké uznání za to, že jste členem IAS.

A to je ten důvod, proč určitě musíte přijít na IAS shromáždění tuto sobotu do orgu Santa Barbara. Z první ruky uvidíte úžasné úspěchy a změny, kterých dosahuje IAS. Nezapomeňte, jste to vy, já, my, kdo dává život IAS, proto je opravdu důležité, abyste všichni přišli a společně se potvrdili za to, co jsme dosud dosáhli, a zároveň pohlédli kupředu na to, co stále dosáhnout potřebujeme.

Pokud to ještě nevíte, shromáždění začíná v 19.00 přesně (potrvá méně než 2 hodiny) a krátce po 18.00 hod se podává občerstvení. Pokud jste tak ještě neučinili, dejte odpověď na tento e-mail nebo zavolejte do Orgu na … a zarezervujte si místo. Opravdu se těším, že vás uvidím v sobotu v Orgu!

S láskou

Lorin Burton, ED Santa Barbara Org

*Kool-Aid – jméno nápoje, který používal reverend Jones ve svém Jonestownu (více např. na Wikipedii) pro nácvik sebevraždy pomocí cyankáli. Tato hromadná sebevražda se nakonec uskutečnila. Podle toho jsou fanatičtí členové radikální scientologie označováni za ty, kdo pijí Kool-Aid (Kool-Aid drinkers, KA drinkers apod.)

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Důležité informace, Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s