Je scientologie „teroristická skupina“?

  1. března 2015, Mike Rinder

Scientologie už dlouhá léta pronáší šokující výroky o „Anonymous“ – nazývá je „teroristickou skupinou“. Scientologové nafouknou všechno, co kdy někdo, koho jde i byť jen vzdáleně spojit s Anonymous, řekne, a pomocí asociace se pokoušejí vykreslit každého, kdo je kritizuje, jako teroristu.

K tomu je BEZPOČET příkladů – prvním byl zřejmě Keith Henson, který si zažertoval o vystřelení „rakety Tom Cru9ise“ Miscavigovi do okna. To pak použili jako důvod pro zahájení trestního stíhání ve věci zločinu z nenávisti. Miscavige si hořce stěžoval na „vyhrožování smrtí“ a naříkal, že čelí „osobním útokům“. A to kňourání pokračuje dál.

Nesnažil jsem se najít všechno, co kdy řekli o tom, jak jsou obětí „vyhrožování“ a „teroristů“. Cpou to do dopisů médiím a do právních podání. Také na svůj web „Religious Freedom Watch“ a samozřejmě do časopisu Freedom Magazine.

Pro příklad jsem vzal první dva výsledky, které se objevily při zadání slova „terorista“ na jejich webu Freedom. Je to Jeff Hawkins a Anderson Cooper. Ano, čtete dobře.

Jeff Hawkins:

V podstatě okamžitě se připojil k malé skupince jemu podobných, kteří si říkají Anonymous.

Ten bulvární plátek to zmiňuje zběžně a „nevinně“ je označuje za „antiscientologickou“ protestní skupinu, což je, v určitém smyslu, správně.

I když „protest“ tady znamená: vyhrožování bombou namířené proti Scientologické církvi, výhružky smrtí namířené proti prominentním scientologům, vyhrožování antraxovými útoky namířené proti celé kongregaci obecně a kyberútoky namířené proti scientologické počítačové síti.

Jeff Hawkins se tu náhle stává členem Anonymous (když jím není, ovšem asi byl jednou na stejné straně chodníku s nějakými protestujícími, kteří byli „anonymní“) a proto ho nyní vykreslují jako pachatele vyhrožování bombovými útoky, smrtí, antraxem a kyberútoky.

Anderson Cooper:

Cooperova mluva: Jak se z teroristů stávají „protestující“

„Církev říká, že lže a že chce zničit scientologii. Podporuje skupinu s názvem Anonymous, která propaguje antiscientologické hnutí.“
—Anderson Cooper

Ale co Cooper velmi dobře věděl a rozhodl se ignorovat, a už vůbec ne informovat o tom své diváky, je to, že Anonymous není ani protestní skupina „rozverných vtipálků“, ani není nic, co by alespoň vzdáleně připomínalo organizaci občanské neposlušnosti.

Ba co víc, už jen odkazováním se na Anonymous a odvysíláním jejich tzv. loga, Cooper a CNN implicitně vyjádřili souhlas s koordinovanou skupinou, kterou americké ministerstvo spravedlnosti identifikovalo jako teroristickou skupinu, jejíž členové páchají zločiny z nenávisti a byli usvědčeni z dalších federálních zločinů.

Dopisy, které scientologická církev zaslala Jonathanu Kleinovi, prezidentovi americké CNN, ještě před odvysíláním programu, prokázaly tři očividné skutečnosti:

1) Vysocí manažeři CNN a jejich hlavní právník věděli dávno před vysíláním pořadu vše o zuřivém páchání zločinů z nenávisti na straně Anonymous.

2) Sám Cooper byl osobně informován o skutečné podstatě organizace, kterou nevinně označil za „protestní“ skupinu.

3) Vedení CNN vědělo, že hlavní Cooperovy zdroje, kromě toho, že jsou v holportu, jsou ve spojení s Anonymous a někteří dokonce členem Anonymous.

A faktem je, že Cooperův hlavní zdroj „Kingpin“ je víc než jen spojen s touto lůzou – aktivně šíří jejich nenávistné plány, když v on-line rozhovoru s Anonymous říká: „Spoléhám na vás,“ a jejich členy označuje za „kámoše“.

Další z Cooperových zdrojů se osobně účastnil demonstrací Anonymous před scientologickými církvemi a veřejně schvaloval činnost této kyberteroristické nenávistné skupiny v médiích a na internetu.

Tento text je typickým příkladem logiky „konspiračních teorií“. Viděli jsme někoho, že byl s někým, o kom si myslíme, že je zločinec, takže ZJEVNĚ jsou to spojenci a ten první je taky zločinec.

Ani Anderson Cooper, ani Jeff Hawkins (ani Marty Rathbun) nemají nic společného s „Anonymous“ a je vysoce nepravděpodobné, že ony údajné „zločiny“ Anonymous vůbec existují.

Ale pojďme zkusit toto hledisko na chvíli přijmout a podívejme se, jak v jeho optice obstojí David Miscavige a scientologie.

Zde je e-mail, který jsem obdržel krátce po svém vystoupení v TimesTalk a dalších médiích v New Yorku.

Datum: Úterý, 5. března 2015 01:42:49 +0000
Předmět: Nová zpráva od rindere jsi srac (via Blog)
Komu: idealorg14@hushmail.com

Jméno
rindere jsi srac
E-mail
drzhubudebile@sraci.com
Bez názvu
Ty jsi SP. Proč? Protože se aktivně snažíš ZASTOPOVAT expanzi scientologie. Tvrdíš, že máš nevyřízené účty s COB, ale tvoje činy se snaží přerušit obecné linie afinity scientologie s veřejností. Chápeš? PŘERUŠIT OBECNÉ LINIE AFINITY SCIENTOLOGIE S VEŘEJNOSTÍ. Co by si o tom myslel LRH? Nebo spíš co si o tom LRH MYSLÍ? Byl by na tvý straně, kdyby tu byl? Znovu by tě vrátil na post? Ne Rindere. Uříznul by ti tvý zasraný koule a pověsil na strom. To bych sám S RADOSTÍ udělal. A to myslím doopravdy. Je to bohužel v téhle zemi nelegální. Drž už hubu Rindere. Drž už tu tvojí zasranou hubu. Sledujeme tě, 24hodin denně 7 dní v týdnu. 24-7 RINDERE, 24-7.

Zdá se být zjevné, že tento člověk stojí názorově za COB.

A že je scientolog.

A že je anonymní.

A že přímo vyhrožuje fyzickým ublížením.

A tak podle scientologických standardů docházím k závěru, že David Miscavige a jeho „církev“ jsou anonymní teroristé, kteří vyhrožují vážnou tělesnou újmou a stalkingem.

S výjimkou toho, že spojení Miscavige a scientologie je mnohem přímější než ony závěry o Jeffu Hawkinsovi a Andersonu Cooperovi. A já jsem byl svědkem toho, jak Miscavige vyhrožuje vážným ublížením na těle a fyzicky lidi napadá a rozhodně nařídil sledování lidí 24/7, a to mnohokrát.

Miscavigova hra na oběti terorizmu vypadá dost slaboduše.

Zloděj křičí: „Chyťte zloděje.“

PS: Onen e-mail byl postoupen příslušným orgánům

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Důležité informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Je scientologie „teroristická skupina“?

  1. LRM napsal:

    Jejich chování je trapné, když dojde na neinformovanou veřejnost, tak nebezpečné. Ovce pod příslibem vysvobození jdou na porážku snadno. Rozlišit správné od dobrého je jednoduché – touží váš vůdce, abyste „věděli“, nebo abyste měli pásku přes oči a neptali se, nepátrali (a obhajuje to tím, že nechce, abyste se dostali do kontaktu s někým nebezpečným)?
    Panu Miscavigovi by měli přestat vyhrožovat. To si myslím. Měli by se přestat o něm bavit. Měli by ho odhalit a zapomenout jako lůzu, kterou je. Faleš ztratí moc, když v ní přestaneme věřit. A posílat jí peníze…

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s