TAKTO SCIENTOLOGICKÁ SEKTA ZNIČILA MOJI RODINU Část II

07 úterý Únor 2017

Publikováno Pracovníky Akademie v Přerušení Vztahů v scientologii Flavio LugliMentální manipulace, Odhalení o scientologii, Zneužívání v scientologii , Mentální kontrola v scientologii, Scientologie ničí rodinyhttps://accademia8008.wordpress.com/category/scientology-distrugge-le-famiglie/, Scientologie jako sekta, scientologické násilí na rodině.

flavio247

Flavio Lugli ve fotografické reportáži “Claudio Lugli” 1996

Další věc, která nás neustále trápila, zejména tehdy, pokud byl interval mezi Flaviovými telefonáty delší než 10/15 dní, zda je v pořádku, zda mu není špatně.

Necítit se dobře znamená v scientologii jít do izolace, tak se nazývá místo, kam jdou osoby, které onemocní.

Název „izolace“ skutečně odpovídá tomu, co dané místo je. Osoby jsou izolovány a v scientologickém pojetí to neznamená pouze nenakazit druhé osoby fyzicky, nýbrž také, a především, neovlivnit negativně ostatní právě proto, že osoba, která onemocní, je považována za PTS (Potential Trouble Source, Potenciální zdroj potíží), je tedy někým, od koho je potřeba držet se dál. Například ani manžel nemůže navštívit svou manželku, pokud se nachází v izolaci a naopak.

Nepřichází v úvahu, aby byl povolán lékař, v Scientologické církvi nechtějí “vetřelce”, všechno je schované, “důvěrné”, ubytování je na hranici únosnosti, je tedy lepší, aby se o tom nevědělo. Osoba pověřená správou izolace se nazývá Medical Officer, což není nic jiného než administrativní funkce. Tato osoba jednou za den provede zápis údajů: jméno osoby, název “předpokládané” nemoci, kterou osoba v izolaci trpí, a velmi často tuto funkci vykonávají osoby ve věku 20 let. Toto jsou informace od osob, které mají zkušenost s izolací, jednou z nich je Jelena, manželka mého syna Flavia.

Když mi Jelena toto říkala, zdůrazňovala “pozitivitu” Flagu, neboť posílala svůj personál co nejrychleji do izolace, zatímco se dozvěděla, že v ostatních scientologických organizacích nechávali pracovat své zaměstnance, i když byli nemocní.

Když jsem se jí zeptala, co dělají, když při chřipce teplota vystoupí až ke 40, zda si něco vezmou, ona odpověděla, že nic, že počkají, až to přejde. Tento koncept byl potvrzen i mým jediným C/S, supervizorem auditingu. Když jsem prováděla úkony auditingu doma, jednou jsem chytla chřipku spolu s mým manželem a oba jsme měli horečku 39,5 °C a jak stanovují pravidla, předtím, než jsem si vzala acylpyrín, požádala jsem o svolení u C/S Flagu, dostala jsem však od něj kategorickou odpověď “NE”.

Scientologická církev je proti lékům, ale o tom se nesmí mluvit, a vskutku, na jednom z desítek papírů, které je potřeba podepsat pokaždé, když někdo chce absolvovat kurzy nebo auditing, je napsáno: “prohlašuji, že souhlasím s přijetím lékařského ošetření”, účelem této věty je ochrana před zákonem. Scientologická církev utratí přibližně polovinu svých příjmů za advokáty, z nichž každý je slavný a velmi schopný, takzvaní Princové soudních síní.

Můj syn Flavio je alergický na trávy a na prachové roztoče. Jako dítě měl opakované astmatické záchvaty a silné rýmy v období opylení a ošetřující lékař doporučoval, aby Flavio co nejvíce sportoval, aby se v dospělosti předešlo plicním komplikacím.

S ohledem na své klima je Florida prakticky trvalým ložiskem pylů, a když jsem slýchávala Flavia, velmi často jsem si všimla, že měl úplně ucpaný nos, a když jsem se ho ptala, zda bral léky proti astmatu, odpověď byla vždy stejná, že je nemůže užívat, protože způsobují ospalost, pravdou však je, že jsou zakázané! Kromě toho podlahy v budovách, kde se Flavio zdržuje, jsou prakticky celé pokryté koberci, zejména ubytovny, takže si umíte představit to ložisko roztočů.

Jednou mi Flavio řekl, že se mu stalo, že šel po silnici před svou kanceláří, ucítil silnou bolest na plicích a omdlel. Hned ho odnesli na stanici první pomoci, kde mu doporučili, aby si nechal provést potřebná vyšetření, které si však Flavio, jak mi řekl, nikdy nenechal udělat.

V roce 2004 se Flaviovi zpřetrhaly křížové vazy na noze, když byl ve Flagu. SO by neutratila 28 000 USD za operaci a tak Flavio přijel do Itálie, aby se zde nechal operovat. Avšak při první lékařské prohlídce a na základě výsledků krevního rozboru, jsme si všimli, že noha byla tím nejmenším problémem, vypadal jako nemocný v konečné fázi, v tomto smyslu se vyjádřil lékař, který ho vyšetřoval, s ohledem jak na fyzický vzhled, tak na výsledky rozborů zcela mimo normu.

Byly potřeba 2 měsíce, než se dal dohromady tak, aby mohl podstoupit operaci. Kdyby nebylo mne a Claudia, Flavio by ještě dnes chodil s berlemi, protože scientologická organizace by nikdy, opakuji nikdy nezaplatila 28 000 USD! A nechci ani pomyslet na to, jak by skončil, když si představím jeho extrémní zdravotní stav!

Florida je vzdálená od Itálie asi deset tisíc kilometrů. S ohledem na skutečnosti viz výše a vzhledem k tomu, že jsem mu nemohla telefonovat, umíte si představit můj neustálý strach, který začal přesně v okamžiku, kdy   Flavio začal pracovat v scientologické organizaci SO, konkrétně v roce 1997. Pro mě to bylo období neustálého stresu!

Nyní je myslím zřejmé, proč scientologická sekta nařizuje svým zaměstnancům, aby udržovali rodiče co nejvíce mimo: rodiče se starají a mohou působit sektě nežádoucí problémy, řešením je tudíž zpřetrhat mosty s rodiči a udržovat vztahy na minimální úrovni!!!

ČLÁNEK POKRAČUJE..

Renata Lugli

flavio242

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Diskonekce, Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s