TAKTO SCIENTOLOGICKÁ SEKTA ZNIČILA MOJI RODINU Část III

Publikováno Pracovníky Akademie v TECHNICKÉ ZMĚNY, Flavio LugliMentální manipulace Zneužívání v scientologii,  Scientologie ničí rodinyhttps://accademia8008.wordpress.com/category/scientology-distrugge-le-famiglie/, Scientologie jako sekta, scientologické násilí na rodině

Následné události týkající se Flavia se prolínají s událostmi, jež se přihodily jeho bratrovi Tizianovi.

Tiziano poté, co v roce 1990 doložil (prokázal) Clear a poté, co prošel revizí v následujících letech, aby se opětně ověřila způsobilost jeho stavu a poté co ji opět potvrdil, při jeho následné návštěvě Flagu v roce 2008, jejímž smyslem bylo konečné dosažení úrovní OT, mu bylo řečeno, že není Clear.

Bylo to jedno z mnoha období, kdy se David Miscavige ráno probouzel s tím, že je nutné zařadit některé technické úpravy k předcházejícím úpravám, z toho důvodu byl rok 2008 rokem, kdy se mnozí Clear a OT, včetně OT VIII, museli vrátit k  Dianetice, ano museli projít engramem (paměťovou stopou) řetězením (R3R), i přes existenci různých Sborníků LRH, nejen důvěrných, kde bylo vysvětleno, proč je Dianetika ZAKÁZÁNA pro Clear a OT.

Ano, mluvíme o Černé dianetice, Obrácené dianetice, ale jak se zdá, Davida Miscavige nezajímala nebezpečnost obráceného aplikování procedur LRH, zaměřeného na vyvolání devastujících účinků, a to i smrtelných.

Z toho pramenil náš strach, můj a Claudiův, neboť oba jsme byli v té době OT a jevila se tedy u nás velmi reálná 1) závažnost zneplatnění dosaženého stavu a jako by to nestačilo 2) silný tlak podrobit se technikám používaným obráceně.

A tento strach trval přibližně 2 roky a to nemluvím o tom, jak se cítil v tomto období Tiziano, který procházel svou “Via Crucis” ve Flagu a snažil se vyřešit svou velmi ožehavou pozici.

Ale jak ubíhal čas, situace se komplikovala stále více, až se dostala do patového bodu.   Přestože Tiziano, a jsme toho svědky, udělal vše, co mohl udělat, aby věc vyřešil a i my jsme několikrát napsali na RTC INT se žádostí, aby zaintervenovali v tom smyslu, aby se celá záležitost pohnula dopředu  …..……. kdo mohl tehdy vědět, že celé to šílenství pocházelo právě odtud …….!

Věci se měly tak, že jediné operace auditingu, které byly Tizianovi povoleny, byly neustálé Security Check, což je, jak všichni velmi dobře víme, nejoblíbenější operace C/S. A důvod, proč musel být Tiziano PODŘÍZEN, byl ten, že musel přestat s povykem způsobujícím tresty ve statistikách FSO v důsledku opakovaných Červených karet, které dostával od examinátora jednu za druhou.

Byli jsme zoufalí, především proto, protože jsme věděli, že Tiziano udělal po finanční stránce nemožné, aby dokázal uhradit související náklady a konečně se dostal na úroveň  OT, a pak také protože jsme viděli, že náš syn dosáhl hranice únosnosti.

Slýchávali jsme ho zničeného, když se nám svěřoval, že viděl, jak se mu jeho most zavírá, protože by nikdy, nikdy nepřistoupil na kompromisy o své jistotě o tom, že je Clear a že by nikdy, nikdy nešel na Dianetiku.

Potom všem Tiziano rozhodl, že nesouhlasí s takovým hodnocením a s takovým zacházením a odešel z Flagu s velmi špatnými ukazateli, s tím že poslal všechny někam a když se vrátil do Los Angeles, požádal, aby jeho složky byly zaslány Seniorovi C/S Int: to víte, že jo … s tím, že možná, pak ……

Mezitím přišel den svatby Tiziana a Jamie, který byl předem naplánován a tak jsme se všichni rozhodli dát si “pauzu” od toho všeho a oslavit tuto událost v co nejklidnější atmosféře.

Já jsem požádala Flavia rozjet včas CSW (procedura pro získání povolení k žádosti), aby mohl přijet do Itálie na svatbu svého bratra.

A zde se jasně projevila vlastnost sekty v tom, co se týká scientologie, neboť nechtěli Flaviovi dovolit, aby se zúčastnil bratrovy svatby.

To je naprosto nepřijatelná věc: asi čtyřicet příbuzných a přátel Jamie, budoucí Tizianovy ženy, by přijeli z Ameriky do Itálie, konkrétně na Capri, aby se zúčastnili této šťastné události, zatímco bratr ženicha by nepřijel, protože nedostal povolení od sekty …….!

V tom okamžiku jsem do toho vstoupila já, spojila jsem se s několika osobami ve Flagu a trvala jsem na tom, že je nepřijatelné a naprosto a proti zdravému rozumu a PR, aby se Flavio nezúčastnil této události.

Odpověď byla: “OK, ale pouze 2 dny”

V tom okamžiku jsem se rozlítila, zvedla jsem sluchátko a začala jsem křičet na nějakého mravoučného úředníka s tím, že 2 dny jsou směšné, neboť je to horko těžko doba potřebná pro cestu tam a zpět; a zdá se, že to zafungovalo, vzhledem k tomu, že Flavio dostal povolení přijet do Itálie na 2 týdny: no teda!

ČLÁNEK POKRAČUJE..

Renata Lugli

 

 

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s