TAK SCIENTOLOGICKÁ SEKTA ZNIČILA MOJI RODINU Část IV

úterý, 28. března 2017

Příspěvek vložil: kolektiv akademie, do: DAVID MISCAVIGEFlavio LugliMANIPOLAZIONE MENTALE/MENTÁLNÍ MANIPULACE, OSA UFFICIO DEGLI AFFARI SPECIALI/OSA-ÚŘAD PRO ZVLÁŠTNÍ ZÁLEŽITOSTI, RIVELAZIONI SCIENTOLOGY/SCIENTOLOGIE – ODHALENÍ, SCIENTOLOGY ABUSI/ SCIENTOLOGIE – ZNEUŽITÍ, SCIENTOLOGY CONTROLLO MENTALE/ SCIENTOLOGIE – KONTROLA MYSLI, SCIENTOLOGY DISTRUGGE LE FAMIGLIE/ SCIENTOLOGIE NIČÍ RODINY, SCIENTOLOGY SETTA/ SCIENTOLOGIE – SEKTA, SCIENTOLOGY VIOLENZA SULLA FAMIGLIA/ SCIENTOLOGIE – NÁSILÍ NA RODINĚ

A na scénu se vrací Flavio.

A tak, po neúnavném naléhání a poté, co jsem křičela, se mi konečně podařilo dosáhnout toho, aby se Flavio zúčastnil svatby svého bratra, která se konala na ostrově Capri a byla pojata jako scientologický obřad.

Jakmile jsme se vrátili do Brescie, chtěla jsem, aby si Flavio nechal udělat krevní testy, protože ve mně byla ještě živá vzpomínka z minula, kdy Flavio přijel do Itálie na operaci lýtkových vazů, a jeho fyzický stav byl tak mizerný, že byly zapotřebí 2 měsíce, aby se dal trochu do pořádku a mohl se podrobit operaci.

I tentokrát se výsledky pohybovaly mimo limit a během rozhovoru s lékařem ohledně jeho výživy, kterou dostával v menze své organizace, vyšlo najevo, že tato výživa byla velmi chudá, nebyla pestrá a především téměř vůbec neobsahovala rostlinnou složku; a Flavio neměl žádnou možnost, jak svoji výživu mimo menzu zlepšit, protože mzda byla velmi nízká: během let se pohybovala od 25$ a dosahovala maximálně 50$ týdně, což stěží stačilo na nákup přípravků osobní hygieny a spodního prádla.

Takže si asi umíte představit, jak moc mě znepokojoval život, který vedl můj syn, když byl ještě ke všemu tak daleko! Je nutno ještě dodat, že mzda byla většinou snížena na polovinu nebo nebyla vůbec proplacena, to kvůli pokutám resp. peněžitým trestům nebo kvůli srážce ze mzdy za účelem obdarování Nejvyššího Vůdce.

U tohoto tématu bych se chtěla pozastavit a vyprávět vám o svědectví Lany Mitchell, která byla blízkou spolupracovnicí vůdce scientologické církve, Davida Miscavige, v hlavním ústředí, a která naopak popisuje luxusní pětihvězdičkový standard jeho výsosti. 

Týdně se utratilo více než 1.000$ pouze za jídlo pro Miscavige a jeho manželku Shelly. Měli nepřetržitě k dispozici šéfkuchaře a jeho pomocníka, kteří bez přestání pracovali, aby oběma poskytli takový servis, o jakém neměl nikdo ze členů Sea Org /tzv. Mořská Organizace, pozn. překl./ ani potuchy. Speciální metody a styl přípravy pokrmů, všechna jídla musejí být naprosto čerstvá a v té nejvyšší možné kvalitě.

Losos atlantský se nechává letecky dovážet z východního pobřeží Spojených států nebo z Kanady – a musí být čerstvý. Jehně muselo být krmeno pouze kukuřicí a pocházet z Nového Zélandu. Bifteky jsou výhradně z prvotřídní svíčkové v biokvalitě; a mnohé další vybrané lahůdky – všechny v té nejvyšší kvalitě a velmi drahé, samozřejmě vždy s těmi nejlepšími ingrediencemi. Čerstvý kozí sýr, gorgonzola /druh plísňového sýra, pozn. překl./ prvotřídní kvality, sýr Gouda, zrající sýry všech druhů a typu, vše podáváno s krekry té nejvyšší jakosti a v biokvalitě. I prezentace těchto pokrmů musí splňovat luxusní pětihvězdičkový standard, tj. musí být s oblohou, s dekorativně vyřezávaným ovocem a s ozdobami z jedlých květů – čím více, tím lépe.

V kuchyni pracuje další personál na plný úvazek, který se věnuje všem těmto úkolům, a pak jsou tu také 1 až 3 vrchní sluhové RTC (jeho osobní tým), kteří pracují rovněž na plný úvazek a koordinují obědy a večeře.

Bylo by možné říct toho mnohem víc o tom, jak David Miscavige vydělává peníze, které jeho otroci produkují s potem na čele v bezesných nocích, ale to je jiná kapitola.

Zpátky k Flaviovi: jakmile dorazil do Itálie, doporučil nám, jak mu poradili ve středisku Flag /největší duchovní scientologické středisko, pozn. překl./, přečíst si časopis “Freedom” jako odpověď na všechno to, co se událo v Clearwateru v souvislosti se článkem o scientologické církvi, zveřejněném v Saint Petersburg Times, významném floridském deníku. Na naši otázku “co bylo zveřejněno?”, jsme dostali odpověď “to ti nemohu říct, protože je to Entheta (negativní věc – špatné zprávy)”, takže jsme se pustili do čtení toho, co uveřejnil deník SP Times, abychom celou záležitost pochopili.

Musím upřesnit jednu věc: ve scientologii je přísně zakázáno chodit na internet a všichni scientologové včetně nás se mají před tím opravdu na pozoru; porušení tohoto zákona má za následek těžké tresty. A to je další charakteristika sekty! Ale v tomto případě se nám zdálo, že to musíme udělat, protože jsme vytušili, že se přihodilo něco příliš závažného, co jsme nemohli ignorovat vzhledem k tomu, jak moc nám záleželo na scientologii, která představovala velkou část našeho života, a tak jsme se rozhodli tento zákon “porušit”.

Takže jakmile jsme si přečetli článek a shlédli videa, která byla na síti, řekli jsme Flaviovi, že pokud jsou zveřejněné údaje pravdivé, jsme všichni v pořádném průšvihu!

V krátkosti, protože jinak by bylo možné říct toho mnohem víc, ale to nepatří do tohoto kontextu; to, co vyšlo najevo z novin, jsou svědectví desítky lidí z vysoce postaveného týmu, kteří pracovali v přímém kontaktu s vůdcem scientologické církve, a kteří poukazovali na neslýchané násilí Davida Miscavige jako jsou surové rány bez jakéhokoli motivu, nelidská věznění, naprosto šílená mučení, vynucené potraty, vynucené rozvody, atd. atd.

Jakmile se Flavio vrátil do střediska Flag /největší duchovní scientologické středisko, pozn. překl./, okamžitě na nás podal hlášení – dokonce až na hlavní ústředí, o tom, co je považováno, jak jsem již řekla, za největší zločin, kterého se může scientolog dopustit: JÍT NA INTERNET.

Konečně chápu proč …….scientolog by mohl na internetu najít to, co by nikdy, ale naprosto nikdy nečekal: že nejvyšší vůdce scientologické církve, který je považován za hlavu jednoho z nejhumánnějších a nejetičtějších uskupení na světě, je naopak příšerný krvelačný lhář s kostlivci ve skříni, kteří museli být dobře schovaní.

A tak Flavio, který byl celé roky mentálně manipulován, pocítil nutnost podat proti své vůli hlášení o nás rodičích, přesně tak, jak se to dělo v případě Stasi ve východním Německu, protože právě tohle scientologická církev intenzivně vtloukala lidem do hlavy a to ji charakterizuje jako sektu: podávat hlášení o jakékoli známce kritiky týkající se “Církve” nebo Davida Miscavige, nezávisle na tom, zda tím kritikem je bratr, sestra, matka, otec, syn, dcera, přítel nebo přítelkyně. A pokud se zjistí, že někdo opomenul podat hlášení, když se podat mělo, je obviněn ze spoluviny a následky nejsou zanedbatelné.

A bylo to výhradně z tohoto důvodu – kvůli hlášení, které podal Flavio, že do Brescie a přímo do našeho obchodu náhle a bez jakéhokoli předchozího upozornění vtrhli Marion Pow a Mike Sutter z Los Angeles, dvě vysoce postavené osoby z tajných služeb, které pracují v hlavním ústředí scientologické církve a jsou velmi blízké drahému vůdci Davidovi Miscavige.

POKRAČOVÁNÍ

Renata

 

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s