JAK SCIENTOLOGICKÁ SEKTA ZNIČILA MOJI RODINU Část V

středa, 19. dubna 2017

Příspěvek vložil: kolektiv akademie, do: DAVID MISCAVIGEDISCONNESSIONE IN SCIENTOLOGY/ TZV. „ODPOJENÍ“ VE SCIENTOLOGII, LO SPIONAGGIO DI SCIENTOLOGY/ ŠPIONÁŽ VE SCIENTOLOGII, MANIPOLAZIONE MENTALE/ MANIPULACE MYSLI, OSA UFFICIO DEGLI AFFARI SPECIALI/ OSA – ÚŘAD PRO ZVLÁŠTNÍ ZÁLEŽITOSTI, RIVELAZIONI SCIENTOLOGY/ SCIENTOLOGIE – ODHALENÍ, SCIENTOLOGY ABUSI/ SCIENTOLOGIE – ZNEUŽITÍSCIENTOLOGY CONTROLLO MENTALE/ SCIENTOLOGIE – KONTROLA MYSLI, SCIENTOLOGY DISTRUGGE LE FAMIGLIE/ SCIENTOLOGIE NIČÍ RODINY, SCIENTOLOGY SETTA/ SCIENTOLOGIE – SEKTA, SCIENTOLOGY VIOLENZA SULLA FAMIGLIA/ SCIENTOLOGIE – NÁSILÍ NA RODINĚ

Celá rodina na lyžích v Kitzbühelu, Rakousko

Jak jsem uvedla v předcházející části, bylo to výhradně z toho důvodu, že náš syn Flavio na nás podal hlášení o tom, že jsme šli na internet, což scientologická církev přísně zakazuje, že do Brescie a přímo do našeho obchodu náhle a bez jakéhokoli předchozího upozornění vtrhli Marion Pow a Mike Sutter z Los Angeles, dvě vysoce postavené osoby z tajných služeb, které pracují v hlavním ústředí scientologické církve a jsou velmi blízké drahému vůdci Davidovi Miscavige.

Jaká “pocta” pro mě a pro Claudia, že tyto vysoce postavené osoby, dle jejich tvrzení, vyslal osobně sám Miscavige a přijely z takové dálky jen kvůli nám. První věc, kterou nám Marion řekla, bylo: “proč jste šli na internet! Claudio, Miscavige by pro tebe udělal cokoli, dal by za tebe třeba i život!”.

Jak je jen možné vyslovit takové nesmysly!!!

Důvod, proč Miscavige za námi tyto lidi poslal, je ten, že on velmi dobře ví, že Claudio a já jsme již od roku 1974 trvale patřili k největším stoupencům a průkopníkům scientologie v Itálii, my jsme scientologii vždy hájili, pomáhali, financovali, podporovali a široce propagovali, mimoto jsme byli po dvacet let osobními stylisty Miscavige a on navíc věděl, že jsou na nás napojené velké celebrity, ať již scientologického vyznání či nikoli.

Ale hlavním důvodem bylo, že Miscavige dobře věděl, že Claudio je jakýmsi názorovým vůdcem („Opinion leader“), takže bylo velmi důležité zjistit, jaké bylo naše stanovisko vůči drahému vůdci poté, co jsme si přečetli “všechny ty negativní a špatné zprávy – „Entheta”, zda jsme uvěřili všem těm strašlivým věcem, které vyšly najevo a objevily se na internetu, protože náš názor na věc a případné vystoupení z „Církve“ by určitě ovlivnilo mnoho lidí, kteří by nás následovali.

A ujišťuji vás, že jen proto, abychom před sebou neviděli ty dvě opovrženíhodné osoby, bychom raději neměli na krku všechna ta břemena, která nás v tom okamžiku opravdu hodně tížila; řekla jsem opovrženíhodné osoby, protože jsme věděli, že zjevně přijely s tajným úkolem z OSA, což je jedna z nejhanebnějších a naprosto bezskrupulózních funkcí, existujících ve scientologické organizaci.

Těm, kdo se nepohybují ve scientologii, musím vysvětlit, že úřad OSA /Úřad pro zvláštní záležitosti, pozn. překl./ má stejnou roli jako tajné služby: vyšetřovat, tajně sledovat, vydírat, trestat, mstít se, obtěžovat a ostouzet, až do destrukce osobnosti člověka „vraždou“ jeho dobrého jména, pokud se dotyčný nepřizpůsobí a nevrátí se na „správnou cestu“. A všechno tohle se stane, pokud nějaký scientolog i jen jedinkrát vyvolá kritické myšlenky vůči „Církvi“ nebo vůči osobě Davida Miscavige, nejvyššího vůdce.

Věděli jsme také, jaký bude následovat trest za přestupek, že jsme šli na internet: přinutí nás koupit si nekonečné hodiny velmi drahého auditingu – cca 750 dolarů za hodinu, tento typ auditingu se nazývá “bezpečnostní prověrka ”, jde o nucené přiznání na naše náklady, při kterém mají vyjít najevo veškeré “domnělé zločiny ”, protože princip, který panuje uvnitř „Církve“ říká, že pokud se nějaká osoba dopustila přestupku, musela nutně nějaký zločin skrývat. Přinutit někoho podstoupit tento akuzační a inkvizitorský auditing je způsob, jak provádět stresující a vtíravou kontrolu, jejímž účelem je manipulovat myslí těch, kteří tento auditing podstupují, a psychicky si je tak podrobit.

Na konci těchto “bezpečnostních prověrek ” se dotyčný cítí vinen, i když se ničeho nedopustil, a teprve tehdy může být tento proces ukončen, protože v tomto okamžiku bylo dosaženo záměru: osobnost se začíná samovolně rozpadat, ztrácet sebeúctu, až se z ní stává naprostá nicka.

A jestliže někdo tyto procedury odmítne, pak následuje vyloučení z církve, což ve scientologické mluvě znamená, že jste prohlášeni za utlačovatelskou osobu (SP) a budete vypuzeni, a tím zbaveni možnosti dosáhnout vytoužené duchovní svobody, což je stav vcelku připomínající historickou exkomunikaci.

Z toho můžete usoudit, v jakém stavu jsme se já a Claudio nacházeli, když jsme měli co do činění s těmi dvěma osobami ……

A Marion Pow s Mikem Sutterem se hned pustili do vyšetřování a začali se nás vyptávat, jestli jsme věřili či nikoli všem těm “zlým zprávám ” uveřejněným na internetu, nebo lépe řečeno všem těm kostlivcům, kteří byli ukrytí ve skříni Davida Miscavige a dostali se na světlo díky svědectví nejvyšších funkcionářů “Církve”, kteří médiím poodhalili ty nejúděsnější praktiky drahého vůdce.

V záporném případě by obratně použili veškerých svých úskočných schopností a lživého zkreslování, aby “prokázali”, že veškerá uvedená svědectví byla naprosto lživá a předložili by nám rovněž jejich časopisy přinášející samozřejmě falešná “svědectví”, doslova masakrující ty osoby, které si dovolily odkrýt něco, co o našem drahém vůdci nemělo nikdy, ale vůbec nikdy vyjít najevo: kruté bití, věznění, nucené potraty, nucené rozvody, nucené odloučení resp. „odpojení“ od rodičů, příbuzných a přátel, nejrůznější děsivá mučení, to jen pro ilustraci. A pokud bychom i přes jejich “důkazy”, trvali na svém mínění, pak bychom byli “pozváni” do ústředí Flag /největší duchovní scientologické středisko, pozn. překl./ ke “zpovědi o našich zločinech”.

V krátkosti: naše odpověď byla, zejména s ohledem na naše dobré postavení v této situaci, že jsme dosáhli takového stavu, kdy nám nikdo nemůže přikazovat, co máme nebo nemáme dělat, čemu máme nebo nemáme věřit, a že nepotřebujeme, aby nám naše rozhodnutí kdokoli schvaloval.

Naopak jsme využili tohoto setkání, abychom zdůraznili, že naši synové jsou z různých důvodů jejich církví doslova masakrováni a požádali jsme je, protože jsme znali jejich pravomoci, aby okamžitě zakročili: u Flavia proto, abychom se ujistili, že je jeho zdravotní stav alespoň v normě, vzhledem k tomu, že poslední výsledky krevních testů, které jsme mu nechaly udělat v Itálii, byly opět mimo limity, a u Tiziana proto, aby byla jednou provždy vyřešena absurdní situace jeho případu, který stále visel ve vzduchu ohledně stavu Clear – no Clear / Clear – no Clear  (Clear – ve scientologii osoba bez tzv. reaktivní mysli, pozn. překl./

Tehdy Marion Pow a Mike Sutter uznali, že by měli uspokojit tyto naše požadavky a připravili se k odjezdu. Utkvělo mi v paměti, že náš rozhovor začínal v 11 hodin dopoledne větou: “ale proč jste šli na internet!” a že poslední věta, vyslovená ve 4 hodiny ráno následujícího dne v okamžiku jejich odchodu, byla: “ale proč jste šli na internet!”

 

POKRAČOVÁNÍ

Renata

Flavio a Tiziano v Benátkách v roce 1987

Reklamy

Don Quijote de la Mancha se představuje:

Veritas Ingenio
Příspěvek byl publikován v rubrice Všechny články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s